Kecy off topic

Nový design, nový blog, nová galerie.. aneb hafo změn

18. prosince 2007 v 14:26 | Elis
Jen bych se chtěla pochlubit.. založila jsem si novej blog na sblogu- mcrsavedmylife.sblog.cz a jsem na něho hrdá skoro stejně, jako na novou galerii od coppermine, kterou jsem si taky dělala sama :P. Jinak ji najdete tady- mcrsavedmylife.ic.cz/coppermine
A ještě něco... chtěla bych změnit design.. tenhle, co tady je tu od vzniku blogu takže by to chtělo změnu.. a nakolik jsem liná, tak to bude nějaké logo z deviantu- pravděpodobně něco vánoční ;-). Takže se máte na co (na ten zjev) těšit xD.

O tom jak na každý velký problém existuje lehký řešení

23. října 2007 v 15:17 | Elis
Minulý týden jsem řešila fakt že závažnej problém.. a to jak přepravit knihu s výtvarním adílama pro My Chem na koncert.. Mno ne jako že jak to tam dostat ale když tam už budu tak co s tím počas koncertu? To snad nebudu držet v ruce ne?!.. Jinak kdyby někoho zajímalo o jaké knize točím tak je to napsáno tady na mém druhém blogu o MCR jen s tím, že se to nedá na CD ale do knihy.. Ale zpét k problému.. který jsem vyřešila ve čtvrtek na matice.. xD Prostě dát tu knihu do nějaké tašky.. (jak důmyslné..). Ale jako s TESCO igelitkou tam snad nepůjdu a tak jsem si vzopěla, že mám svátek a třeba máti naznačit co chci... A proč ne zrovna tašku My Chem, která řeší můj problém a ještě se mi i líbí xD... Ale zase až tak skromná nejsem tak jsem si k tomu ještě přidala tričko, které je taky z metalshopu. Názorná ukázka xD:

Taška


Tričko
 
 

Reklama