Prosinec 2007

Nový design, nový blog, nová galerie.. aneb hafo změn

18. prosince 2007 v 14:26 | Elis |  Kecy off topic
Jen bych se chtěla pochlubit.. založila jsem si novej blog na sblogu- mcrsavedmylife.sblog.cz a jsem na něho hrdá skoro stejně, jako na novou galerii od coppermine, kterou jsem si taky dělala sama :P. Jinak ji najdete tady- mcrsavedmylife.ic.cz/coppermine
A ještě něco... chtěla bych změnit design.. tenhle, co tady je tu od vzniku blogu takže by to chtělo změnu.. a nakolik jsem liná, tak to bude nějaké logo z deviantu- pravděpodobně něco vánoční ;-). Takže se máte na co (na ten zjev) těšit xD.

Jen procházím..

18. prosince 2007 v 14:18 | Elis |  Diary
že já jsem tomu comebacku moc nedala že? xD.. Tak teď sem aspoň napíšu pár vět.. i když pár je u mě dost blbý pojem.. Ok tak hlavní důvod nepsání byl: HROZNĚ málo času. Vždyť vítem škola, kroužky, kámoši, net (*in love* xD) a jiný blbosti ale zrovna na tenhle blog jsem zapoměla.. :P.. Jinak se mě pomalu ale jisté hytá taková vánoční nálada.. že Vánoce, rolničky, cukroví, stromeček, dárky etc. Hlavní jsou imho ty prázdniny, které máme, aspoň tedy na Slovensku, něco kolem 3 týdny... Toe imho luxusní délka i když 4. by nebyl odvěci xD. Ale zas lepší jako minulý rok, kde nás vyhnali do školy hned po Novém roce :-//... Jsem si tak představovala, jak budu sedět za ICQ celý prázdniny a kecat s kámošema, na které počas jiných částí roku nezbývá čas. Ale moje máti si to asi představuje trošku jinak.. že deme do Tater.. jako je tam hezky a hlavně je tam sněh.. v Trnavě je ho ale taky dost (haha.. ok tak ne až tak dost.. možná tak 5 mm by jste někdo našli xD).. Moc se mi tam nece to říkám narovinu.. hlavně budu bez netu celý týden někde v zimě co fakt asi nepřežiju... Srát na to.. musím.. vydržím a pak po Novém roce budu mít na ještě týden :-)).. Jinak jsem měla 13. prosince narozeniny.. že AŽ 14.. haha ta ironie.. Ale dárky se zamlouvali.. xD.. LOTMS jsem sice už ředtím viděla ale originálka potěšila :-)).. A o rukavicích Misfits, jaké nosí Mr. Iero ani nemluvím :P. A taky jsem dostala noej iPod.. haha zmocňuje se mě škodoradost když si pomyslím, že ten druhý mi máti znárodnila a já mám teď novší verzi xDxD:.. Haha závidí ale tenhle jí už nedám :P. Jinak na tom prvním se mi pokazilo to kolečko.. co už :-//. Jinak jak jsem se teď podívala na tenhle blog.. je tady hafooo rubryk a 3/4 z nich je prázdných takže nakolik mám tenhle týden už hafooo času tak je hodlám zaplnit :P.. (jako zítra máme písku z matiky ale v rámci rebélie se neučím xD) Takže du přidat něco víc do rubryk tak zatím ;-)).