Říjen 2007

Kontaktník

24. října 2007 v 17:51 | Elis |  Kontakt
→ ICQ: 287-010-973
→ Mail: _mcr_in.love_@centrum.sk
→ Skype: McrLoverSk
→ Last.fm: http://www.last.fm/user/Elis123
→ YouTube: http://www.youtube.com/profile?user=McrLoverSk
→ Imeem: http://elis123.imeem.com/
→ 2. blog: http://mcrsavedmylife.blog.cz/

O čem se má na konverzacích konverzovat..

24. října 2007 v 17:30 | Elis |  Diary
Dnas byl celkem nudnej den nebýt písemky z matiky která byla buď tak těžká že to mám všechno zle, nebo tak primitivní a mám to všechno správně.. vyberte si--- :-/. Poslední, 8. hodinu jsme měli konverzaci z frániny s origoš francouzem. Dával nám oznámkovaný písemky (na neznámkované hodině....), kterou jsme psali minule... Jo psali sme ji, že jsme nebyli aktivní.. Jako v tu chvíli jsem měla totální vokno a teď mi dal tu písemku a že za 1. Když jsme si to pak kontrolovali tak jsem tam půl věcí měla špatně.. Ale zas mám 1 tak co.. xD. Jo být "aktivní" při konverzování na konverzacích se vyplácí xD... Jo a nejnovší info o imatrikulacích alias "přikázané strašení dětí"... Už to zas není pomáda, měla to být "simulace" školy ale zas otravovat ty děti sse škoou ještě i po vyučování.. by nás asi vypískali :P.. (kdo ale zas říká že by nás nevypískali i s Pomádou.. :-/). Pak to už ani nebyla ta "simulace" školy ale zas nějaká další blbost, která se pak zase změnila a už f tom nemám přehled.. Jo vyplácí se nezapájet se do programu.. hudba (co jsem si vybrala já) je nejlehčí, ptž mě nemusí zajímat jaký je aktuální plán na program xD---- Zítra je už jen píska z fyziky a pak v pátek už klid.. Co mě přivádí k tomu, že pondělí nějak zvládnu a v úterý... Nejdu do školy! Hurá zmeškám poslechový test z frániny.. :P.. O jednu 5 míň xD.. Bože jak si to já umím načasovat xD
Teď bych se měla jít učit na fyziku ale nechce se mi... Zas to dobadne jak s geografii že se budu učit cestou do školy.. Zatím :P

Top 10 nejužitečnějších stránek

23. října 2007 v 18:03 | Elis |  Top 10
Dnes mě napadlo, že existuje mnoho stránek, webů, na které chodím denně a nevím si bez nich představit život. Určitě i vy jich máte dost. do tohohle řebříčku ale nezapočítávám jednotlivé blogy... O těch bude top 10 někdy příště.. :-). Zatím top 10 bejužitečnějších stránek- podle mě:

10. www.divshare.com
- jeden z nejkvalitnějších uploadovacích servrů. Můžete si zvolit z 2 druhů uploadu- s registrací a bez ní. Výhoda registrace je, že máte vlastní schránku, kde můžete uploadovat svoje obrázky, videa a skrátka dokumenty všeho druhu, které můžete chránit heslem. Nejlepší ale na tom je, že vaše soubory se nikdy nesmažou!
----------------------------------------------------
9. www.wikipedia.org
- jedna a myslím že i jediná rozsáhlá internetová encyklopedie překládaná do skoro všech světových jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Denně aktualizované články s možností vaší vlastní editace. Prsotě všechno, co vás zajímá z různých odvětví najdete na wikipedii.
----------------------------------------------------
8. www.titulky.com
- myslím že nejlepší a největši český "sklad" českých, slovenský a anglických titulků. Ano, je to český web i když má koncovku .com. Najdete tady mnoho tituků k různým filmům a seriálům v skvělé kvalitě a v několika verzích. Kromě jiného máte i možnost nahrát na server vlastní titulky.
----------------------------------------------------
7. www.metalshop.sk/.cz
- myslím, že tuhle stránku moc netřeba představovat, ale kdyby ještě poŕád někdo nevěděl, o co se jedná tak v zkratce: Je to největší intervetová prodejna se zbožím (merch) od různých skupin. (včetně My Chem ;-). Všechno co si objednáte vám bez problémů zašlou do 7 dní buď na Slovensko nebo do České republiky (samozřejmě pokud mají dané zboží na skladě.)
----------------------------------------------------
6. www.mtv.tv
- ano, snad nejznámější hudební stanice a její evropské stránky... Můžete tam najít množstvo informací většinou hudebních ale také (kvůli čemu tam chodím nejčastěji) program na 7 dní pro MTV xD.
----------------------------------------------------
5. www.tinypic.com
- snad nejspolehlivějši hosting pro vaše obrázky a videa. Nejdřív jsem používala imageshack ale nebyla jsem moc spokojená protože tam soubory nevydrželi moc dlouho a myslím, že se tam ani nedali uploadovat videa.. :-/.. Teď používám na upload většinou tinypic.
----------------------------------------------------
4. www.mychemicalromance.com
- oficiální stránky mé nejoblíbenější skupiny My Chemical Romance. Velkým plus je úžasný "The Black Parade" design ale také skvělá hudba, která se vám po načítání spustí.. Dost informací, přehledně uspořádaných, nechybí také videa a seznam zastávek na tour ;-).
----------------------------------------------------
3. www.google.sk/.cz
- někde jsem četla, že google je nejnavštěvovanější stránka světa a člověk ji navštíví v průměru 6x za týden. Ano, velmi známý, úspěšný web, který vám najde snad všechno na světě. Hledá obrázky i text a dokonce je kompatibilní s youtube. A fakt.. když už vás ani google nenajde tak jste fakt ztraceni :P.
----------------------------------------------------
2. www.youtube.com
- stříbrnou příčku obsadilo youtube- největší internetová stránka s videama všeho druhu. Hudební, sportové, zábavní nebo jen "home" videa. Při vytvoření účtu dostanete automaticky vlatní "youtube stránku" na které se vám budou zobrazovat všechny vámi uploadované videa, můžete posílat zprávy ostatním užívatelům nebo si je přidat do přátel.
----------------------------------------------------
1. www.last.fm
- a mojí nejoblíbenější stránkou je last.fm. Je to nejlepší internetová stránka, na které můžete nejnem poslouchat různý druhy rádia (např. hudba podobná Fall Out Boy nebo hudba označená jako "rock") ale také vám "last.fm softvér", který si stáhnete, započítává všechny vámi poslechnuté písničky do vašeho last.fm profilu. Stejně jako při youtube dostanete při registraci vlastní "stránku", kde se vám bude zobrazovat hudba, kterou jste poslouchali- můžete si jí také "otagovat" např. značkami jako "rock", "punk" apod. Nechybí ani možnost psát zprávy doshoutboardů ostatních užívatelů a přidávat si je do přátel. Velkým plus jsou také "groups" tedy skupiny (např. skupina lidi, kteří mají rádi MCR), do kterých se můžete přidávat a zdílet své názory v diskusních fórách daných skupin ;-).

Nové fotky Gerarda Waye II

23. října 2007 v 17:33 | Elis |  Music pics

O tom jak na každý velký problém existuje lehký řešení

23. října 2007 v 15:17 | Elis |  Kecy off topic
Minulý týden jsem řešila fakt že závažnej problém.. a to jak přepravit knihu s výtvarním adílama pro My Chem na koncert.. Mno ne jako že jak to tam dostat ale když tam už budu tak co s tím počas koncertu? To snad nebudu držet v ruce ne?!.. Jinak kdyby někoho zajímalo o jaké knize točím tak je to napsáno tady na mém druhém blogu o MCR jen s tím, že se to nedá na CD ale do knihy.. Ale zpét k problému.. který jsem vyřešila ve čtvrtek na matice.. xD Prostě dát tu knihu do nějaké tašky.. (jak důmyslné..). Ale jako s TESCO igelitkou tam snad nepůjdu a tak jsem si vzopěla, že mám svátek a třeba máti naznačit co chci... A proč ne zrovna tašku My Chem, která řeší můj problém a ještě se mi i líbí xD... Ale zase až tak skromná nejsem tak jsem si k tomu ještě přidala tričko, které je taky z metalshopu. Názorná ukázka xD:

Taška


Tričko

SHS3- 1. finálové kolo

23. října 2007 v 14:54 | Elis |  Videos
Tak tuhle rubryku jsem se rozhodla začít s dost aktuální udalostí na Slovensku- "Slovensko hľadá Superstar 3" aneb SHS3. Mám tam i jednoho favorita- Martina Konráda. Na mém 2. blogu jsem už něco o ně psala, ale kdyby jste se zajímali tak se určitě podívejte na blog konry.blog.cz/, který je celý věnován jen jemu ;-). Tady vám přináším videa z 1. finálového kola přičem, samozřejmě, postoupil dál.
Vybral si píseň od Michala Penka- O bláznech, ptž tohle 1. kolo se týkalo písní, které vyšli v roku jejich narodení (1992- Martin). A ještě.. zdroje videí- konry.blog.cz/.
Martin Konrád- O bláznech
/download video/ /download mp3/
Pro stahovaní klik na odkaz pravým tlačidlem a zvolit "Uložit cíl odkazu jako..."
nebo anglicky- "Save target as...)
Spoločný song finalistů SHS3- Dotkni Sa Hviezd
/download video/ /download mp3/
Pro stahováni klik na odkaz pravým tlačidlem a zvolit "Uložit cíl odkazu jako..."
nebo anglicky- "Save target as...)

7 dní aneb co já budu do 30. dělat?!

23. října 2007 v 14:28 | Elis |  Diary
Jo 7 dní.. už jen nebo ještě?.. Pro mě ještě nakolik máme tenhle týden naplánovaný 2 písemky takže mi ten týden moc rychle neuběhne :-/... První je hned zítra z matiky, co mě přivádí k tomu, že bych se asi měla jít učit ale to se mi zas dvakrát nechce takže zas to dopadne jak geografie, kterou jsem se učila před hodinou a cestou do školy xD.. Mno jako cestou do školy to moc nešlo ptž v půl sedmý toho moc nevidíte :P.. A když už jsme při té geografii.. dopadlo to celkem f pohodě a vlastně ta písemka celkem primitivní :-/.. nakonec jsem ještě i spolusedící radila.. mno teda bývalý spolusedíci ptž nás naše úžasní třídní (Majka xD) přesadila na suplované hodině... Teď sedím úplně vzadu (jaké to překvapení když máte 183 cm.....) a s jedním... ehm... spolužákem, který je ode mě asi o půl metru menší.. Ale nevadí.. je s ním aspoň sranda.. když už má samé 4 a moc toho neporadí...xD Ale najehorší na tom je, že nesedím při stěně!!! Při mé milované stěně, o kterou jsem se opírala když jsem ignorovala chemii, geografii, fyziku, matiku.. a prostě všechno... :-/... Teď sedím při dveřích.. uhlopříčně s katedrou xD... A jo.. zítra máme na slovenštině "knižní konferenci" přičem si má každý přinést slovenskou knihu, o které bude mluvit a citovat z ní.. Myslím že to zas vyřeší Harry Potter nebo Dan Brown... Zatleskám tomu, kdo tam, zítra bude mít néco jinýho.. :-/ A nakonec by se patřilo ještě néco víc povzbudivějšího napsat.. Snad jen tolko že nám zbývá JEN 7 dní do koncertu, (samozřejmě pro ty, kteří tam jdou) co snad není až tak zlé... A mě teď kromě odpočítávání dnů zajímá už snad jenom počasí ptž v úterí tam chci stát už od deseti.. xD
Zatím :P

0.1 Miki

23. října 2007 v 14:10 | Elis |  Spřátelené blogy
2. spřátelený blog. S majitelkou se už znám ptž s ní mám spřátelenej i můj 2. blog o MCR. Na její blogu můžete najít mnoho věcí o různých skupinách včetně My Chem, tak se tam určitě podívejte ;-).
Miki

Top 10 MCR písniček

22. října 2007 v 20:07 | Elis |  Top 10
Tak na začátek... Jak tohle píšu, tak už vím, že se budu rozhodovat sakra dlouho, které patří do top 10... Vždyť jsou všechny úžasné (aspoň podle mě :P) a vybrát těch 10 nejlepších je snad nemožné no pokusím se. Tak tady jsou:

10. Desert Song
- tuhle písničku mám moc ráda. Je z alba "Life on the Murder Scene a zamilovala jsem se jí hned jak jsem jí slyšela. Pochmurní melodie doprovázená jen kytarou s úžasně silným textem. A nakonec All fall down
Well after all..
----------------------------------------------------
9. Our Lady of Sorrows
- z pomalého "desertu" se přesuneme do rychlé melodie mé další oblíbené písničky s názvem Our Lady of Sorrows. Myslím, že v tomhle songu je uložená všechna nenávist, ale i smutek- podle názvu "naše paní smutku" (doslovný překlad :P). Kdybych nevěděla z kterého alba je ("I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love"), tak bych jo určitě zařadila do alba "Three Cheers for Sweet Revenge", které je plné songů o nenávisti a pomstě. Stejně je právem jedním z mých oblíbených songů.
----------------------------------------------------
8. Kill All Your Friends
- někteří lidé tuhle písničku neznají, protože nevyšla ani na jedném z alb. Je to "b-side" song ze singlu Famous Last Words. Na to, že se v textu mluví o pohřbu a smrti je to docela veselá písnička na odreagování. Nejradši mám část "You'll never take me alive. You'll never take me alive. Do what it takes to survive, 'Cause I'm still here. You'll never get me alive. You'll never take me alive. Do what it takes to survive, And I'm still here.", při které se dá úžasně vykřičet xD.
----------------------------------------------------
7. I'm Not Okay (I Promise)
- 1. singel z alba "Three Cheers for Sweet Revenge" se skvělým videem, na které koukám každej den a s ještě lepším textem. Také tenhle blog nese název po tomhle songu. Tohle je prostě legenda, která vždy bude patřit k nejlepším songům, které My Chem kdy vytvořili. Je to také další písnička při které se dá skvěle řvát. I'm not o-fucking-kay!
----------------------------------------------------
6. I Don't Love You
- k tomuhle songu jen v zkratce, že je to můj 2. nejoblíbenější song z "The Black Parade". Pomalá písnička s dojemným textem, pro chvíle depky xD.. Také podle recenzí jeden z "nejlíbivějších" songů z celého "TBP", s čím absolutné souhlasím :-).
----------------------------------------------------
5. Honey, This Mirror Isn't Big Enought for the Two of Us
- song z krkolomným názvem no hned od začátku vás chytí.. Dá se na tom skvěle vyblbnout, text, jak už bývá při My Chem klasikou, je dost kvalitní. Tahle písníčka je podle mě snad nejchytlavější z celého alba "IBYMB,YBMYL" (v zkratce Bullets xD), asi snad proto, že je z nich nejrytmickejší :-).
----------------------------------------------------
4. Sleep
- ano, můj nejoblíbenější song z "The Black Parade. Někteří říkají, že vrcholem celého "TBP" je song Famous Last Words.. omyl.. pro mě je úplným vrcholem právě Sleep, hlavně závěreční gitarové a bicí tóny bez spěvu.. Téměř 5-minutový song mi dodává energii každý den, když ho poslouchám cestou do školy. Song o "polibku na rozloučenou" se vám určité zalíbí rovnako ako mě :-)
----------------------------------------------------
3. Cemetery Drive
- bronzovou příčku v mém řebříčku (to se rýmuje xD) obsadil song Cemetery Drive z alba "Three Cheers for Sweet Revenge". Jedna ze "silných" songů z tohoto alba.. Refrén "I miss you, I miss you. So far." mě někdy přivede až k slzám a myslím, že jak se v textu nachází, je tohle fakt song, který vás "donutí podřezat si žíly".
----------------------------------------------------
2. You Know What They Do to Guys Like Us In a Prison
- další zložitý název, za kterým se skrývá má 2. nejoblíbenější písnička z "Three Cheers for Sweet Revenge". Začíná velice pomaly, nenápadně, no nenechte se zmást.. pořád jde o song z "Tchfsr" co zaručujě pořádnej hluk xD.. Celej song se točí kolem vězení, co se dá zjistit podle názvu.. Nejdřív je řeč o přestřelke, pak "I kiss your lips again" při kterém si všichni návštěvníci koncertu slibují nějakej Frerard xD... Je to snad můj nejoblíbenejší song co se textu týče a jsou tam skvělé pasáže např. : "Život je sen pro mrtvé A já, neklesnu ke dnu sám se sebou, Ale se svými přáteli."
----------------------------------------------------
1. Helena
- a moje číslo jedna je jako pro mnoho fans song Helena. Tomuhle songu vděčím za to, že mě přivedl k My Chem. Hned jak jsem videla video na MTV tak jsem si jí oblíbila.. Prostě láska na první pohled xD.. Je to určitě jeden z nejúžasnějších, nejdojemnějších, textově nepropracovanějších a nejchytlavějších songů které kdy My Chem vydali. Pochází z alba "Tchfsr", přičem by se dalo říct, že spolu s Cemetery Drive jsou nejdojemnějšíma písničkama tohoto alba. Když jsem Helenu slyšela na koncertě v Praze tak jsem se rozbrečela. Protože žádna popová nebo i jiná skupina nedokáže vytvořit text, který chytí za srdce tolik lidí včetně mě. "Co je to nejhorší co mužů říct? Vše je lepší když zůstanu Tak sbohem a dobrou noc Tak sbohem a dobrou noc."

Nové fotky Gerarda Waye

22. října 2007 v 18:59 | Elis |  Music pics
Už je mám i na svém MCR blogu (http://mcrsavedmylife.blog.cz/) ale dám je i sem jen v úspornější verzi :P. Jo a jen tak pro zajímavost.. foceno pro denník The New York Times. Kochejte se xD:

0.1- ...::Carol::...

22. října 2007 v 18:46 | Elis |  Spřátelené blogy
1. spřátelený blog vlastní jedna skvělá holka- ...::Carol::...
Má taky blog o MCR (jak já :P) a ty máme taky spřátelené takže se už pár týdnů známe ;-).
Určitě se jděte podívat.
...::Carol::...

O tom jak není dobré učit se geografii na etapy...

22. října 2007 v 18:43 | Elis |  Diary
Před pár minutama jsem se doučila geografii.. Mno doučila.. učit znamená to, že když se mě někdo na to zeptá, tak to vim.. Myslím, že u mě to tak nefunguje tak doučila radši vyškrtnu.. dejme tomu, že jsem dočetla geografii xD.. Zítra máme písemku z cca 80 slovenských pohoří přičem musíme vědět úplně všechny.... Tipuju, že vím tak 50... těch ostatních 30, jak se znám, se budu určitě narychlo učit před hodinou... Ale k příjemnějším věcem.. Např. k dnešnímu dnu ve škole (omg. silná ironie..).. měli jsme 3x matiku + 1x fyziku= 4x hodina s naší třídní.. Pak gramatiku a spásu jménem tělocvik, který se i tak nekonal ptž jsme museli nacvičovat imatrikulace pro malý prímany... Na naší škole je takovej zvyk že staší třídy (konkrétně kvarty) připravují nové primě takovej přivítací program, jinak řečeno imatrikulace.... měli jsme i vymyslenou tému.. Halloween.. Nakolik se to koná někdy začátkem listopadu tak by to bylo přímo ideální.. Ale naše slovenštinářka udělala trochu jinej plán s hlavní témou Pomáda ptž Halloween tady byl před 2 lety.... Skuste si to představit... 2 nejhorší třídy plné grázlů, pro které učitelé simulují jen aby nás nemuseli suplovat hopsají před bandou 10-letých děcek na song z 20 letého filmu, který ani neznají.. Neznáme ho ani my ani ty malý děcka jen pro přesnost.. xD Upřimně.. kdyby na kulisách nebylo napsáno že se jedná o Pomadu tak třetina těch děcek by nevědela co toe.. Ano naše učitelka sloviny je fakt talent co se příprav programu týče.. Jako tému nám vymyslí debilní, ale scénář nám nenapíše.. Ta kráva stará.... Ale mě to je celkově i jedno ptž, jak jinak, jsem si vybrala nejlehší věc z organizace- hudbu. Ale jako vidět spolužáky tancovat na "Tell me more" je k nezaplacení...
Zatím :P

0.1 Design

22. října 2007 v 17:29 | Elis |  Designy
0.1 Design
Název: I miss fun
Od: 21.10.07
Do: ----
Pro: Mozilla Firefox
Náhled:
Ikony:

0.4 Music & films

22. října 2007 v 17:22 | Elis |  0.4 Music & films
Albums ...aneb rozbor různých alb...
Videos ...všechny možný hudobní videa...
Songs & lyrics ...rozbor songů a jejich texty...
Films ...starší i novější filmy + moje recenze...

0.3 Pictures

22. října 2007 v 17:16 | Elis |  0.3 Pictures
Smilies & Pixels ...aneb pixelky a smajlíci na ozdobení textu...
DeviantArt ...aneb výběr toho nejlepšího z DeviantArtu na 1 tému...
Music pics ...aneb obrázky skupin a umělců...

0.2 Blog

22. října 2007 v 17:14 | Elis |  0.2 Blog
Spřátelené blogy ...aneb blogy, které jsou s tímhle blogem spřátelené...
Designy ...aneb minulé a současné designy
Řetězáky ...aneb řetězce blogů...

0.1 Me & my life

22. října 2007 v 17:10 | Elis |  0.1 Me & my life
Diary ...aneb psaná forma mého života...
Kecy off topic ...aneb co se nedá nikam zařadit...
Top 10 ... aneb 10 věcí, které chci okomentovat...
Kontaktník ...aneb způsoby jak mě kontaktovat...

Tak na úvod aneb kdo tady velí xD

21. října 2007 v 15:32 | Elis |  Diary
Na začátek aspoň tedy říct, s kým máte tu čest :P. Můj nick je Elis (jméno tady psát nebudu) a jsem ze Slovenska. Jo určitě se teď ptáte tak proč sakra píšu česky? Mno česky se mi píše líp, nevím proč.. a když už mám blog na českým hostingu tak proč česky taky nepsát, žeo? Problém mi to nedělá a i tak sem chodí více čechů tak se jim to aspoň bude líp číst... Z mého druhého blogu vím, že někteří mají problémy se slovenštinou.. :-/... Jo ten můj druhej blog je mcrsavedmylife.blog.cz, mám ho pár měsiců ale už ho zná dost lidí :-). Podle něho také lehce zjistíte co posluchám.. Jo skupina z New Jersey- My Chemical Romance je zkrátka moje slabost.. A ne, není to emo, pro ty, kteří si to pořád myslí :-/.. Kromě MCR také poslouchám skupiny jako Fall Out Boy, Billy Talent, moje druhá srdcovka Green Day, dále Linkin Park, Mindless Self Indulgence, The Used (které poslouchám od včera xD), Panic! at the Disco, Leathermouth, Evanescence, 30 Second to Mars a také něco víc popovejšího jako Fergie, Gym Class Heroes, Gwen Stefani, někdy i Timbalanda a skrátka je toho hafo a přesněji to najdete na mém last.fm. Jsem závislák na hudbě, když ji neposlouchám denně tak mávám abstinenční přízaky xD.. kromě toho jsem závislá na coca-cole.. Nevím kde se to ve mě vzalo ale colu piju denně to si buďte jistí xD..Těch závislostí je ale dooost.. např jsem závislá na ICQ, Prison Breaku, MCR, Photoshopu, DeviatArtu a sýru Niva xD...Zastavila bych se při Prison Breaku a DeviantArtu.. Prison Break úplně žeru.. je to debilní seriál ale když chodil na jedné slovenské stanici tak jsem na to koukala každý týden.. Teď si stahuju 2. sérii a nevydržím bez toho ani den.. A DeviantArt.. tam chodím skoro denně pokud se dá.. Nejradši tam mám kategorii Pop Art... Pop Artový obrázky kreslím i já a DeviantArt je pro mě proto extrémně inspirující.. :P. A jo, jsem kulturně založenej člověk.. to je fakt.. xD Z filmů mám ráda nejnověji Simpsnovi.. Spider vepř... :D.. z těch starších třeba trilogii Pirátů a všechny filmy z Johnnym Deppem :-).. A na jeden teda nesmím zapomět..Residen Evil 2.. prostě Mila Jovovich roxx :D.. Na MTV jsem teď viděla reklamu na Resident Evil 3.. Teď už jen odškrtávám dny, kdy to bude v našich kinech :D... Ano a MTV mě přivádí k další mé závislosti.. závislosti od MTV a hudebních stanic všeho druhu.. Mno zas všeho druhu ani ne ptž Vivu teda moc nemusím když tam pořád dokola dávaj Tokio Hotel... :-!. Ale jako MTV, sice komerční ale fajn stanice.. Minimálně od 12.11 jí budu sledovat nepřetržitě ptž My Chem v ten den vydávaj nový singel- Mamu a to tam zas jak při Teenagers budou dávat každou hodinu.. :-).. Ano a na co se tenhle měsíc fakt že těšim je koncert My Chemical Romance v Bratislavě.. Nakolik bydlím v Trnavě tak to mám skoro naskok ale to mě neodradí od toho abych tam od deseti hodin ráno stála xD.. Bude to 30.10 a kromě MCR tam vystoupí Mindless Self Indulgence a slovenskej odpad jménem Desmod a Metropolis.. :-/.. Nejkomerčnější skupiny Slovenska...
Ale zas všechno i tak neřeknu naráz tak na tomhle blogu těch mých keců bude ještě dost tak se máte na co těšit :P